Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Klub Sportowy Grom Malanów » Aktualności » Sezon 2019/2020 rozpoczęty !!!

Sezon 2019/2020 rozpoczęty !!!

W pierwszym meczu w sezonie 2019/2020 zawodnicy Gromu Malanów udali się na mecz do drużyny Prosna Chocz –Kwileń . Po 3 minutach  meczu drużyna z Malanowa prowadziła już 2:0  po bramkach Szymona Woźniaka oraz Kacpra Przybylaka . W  35 min bramkę na 3:0  zdobył Kacper Janicki . Chwilę później gospodarze zdobyli bramkę na 3:1 . Do przerwy wynik już się nie zmienił . Druga połowa to już tylko ataki gospodarzy, od 50 do 60 minuty  zdobyli  cztery bramki .Pod koniec meczu  dogodne sytuacje mieli Jakub Marek oraz Cezary Nizołęcki  ,który z rzutu wolnego uderzył w poprzeczkę . Pod koniec meczu gospodarze ustalili wyniki na 6:3 . Wracamy do Malanowa bez punktów.

W drugiej kolejce rozgrywamy mecz u siebie z drużyną Piast Grodziec  . W pierwszej połowie mamy 2 dogodne sytuacje ,które nie wykorzystujemy . Wynik do przerwy 0:0 . Na początku drugiej połowy kolejna 100 procentowa sytuacja niewykorzystana .  Niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak było tym razem . W 60 min goście wychodzą na prowadzenie, chwilę później strzelają kolejną bramkę . W 75 min meczu ustalają wynik spotkania na 0:3.

W środę 28 sierpnia  pierwsza runda Pucharu Polski  na boisku w Malanowie . Rywalem  drużyna MKS Dąbie  (Lider w lidze okręgowej po 3 kolejkach ) W 18 meczowej z Malanowa aż 11 młodzieżowców . Od początku spotkania było widać przewagę gości . Drużyna z Malanowa była nastawiona na grę z kontry. W 44 minucie po jednej z kontr bramkę do szatni  zdobył Kacper Janicki . W 51 min spotkania na listę strzelców wpisał się Tomasz Janczak ,który pięknie uderzył z rzutu wolnego. Drużyna z Malanowa prowadziła 2:0 . Od tego momentu goście coraz częściej atakowali . W bramce bardzo dobrze spisywał się Paweł Filipowicz ,który kilka razy ratował zespół przed stratą bramki , goście trafiali w słupek , poprzeczkę. W 81 min Kamil Krysiak (MKS Dąbie) zdobył kontaktową bramkę , 2 minuty później  z ten sam zawodnik strzelił na 2:2 z rzutu wolnego . W 89 minucie trener gości Łukasz Kujawa  zdobywa bramkę z rzutu wolnego na wagę zwycięstwa .Przegrywamy to spotkanie 2:3 i odpadamy w 1 rundzie Pucharu Polski.  Brawa dla młodego zespołu z Malanowa ,który stawił czoła wyżej notowanemu zespołowi.

W sobotę o godz. 17:00 rozegramy mecz  derbowy z Orłem Kawęczyn  w Tokarach . Zapraszamy do kibicowania .